NÁVRAT A RADOST

Chtěla bych napsat, jak to vlastně dopadlo s mou maminkou, když byla v nemocnici. Zůstala tam celkem 10 dnů, další ji pustili domů. Těch vyšetření, co absolvovala! Když jsem četla propouštěcí zprávu, tak jsem zírala. V tom našem „ubohém“ zdravotnictví mi zase nezbývá nic jiného, než chválit. Starali se tam o moji skoro devadesátiletou maminku […]