Ještě jedna včerejší radost

Včera jsem psala o tom, jaký byl u nás krásný den. Sice nevím, čím jsem si zase zavinila moje zdravotní problémy, asi mně opět nějaké jídlo nesedlo a musela jsem se krotit, snad to bude jen přechodné, ale večer mi zavolala snacha a měla jsem pak ještě další velkou radost.
Tuto radost mi vlastně udělal můj syn. Byli v Praze na Zličíně zase na bowlingovém turaji a vězte – on vyhrál!
Ano, fotku jsem si vypůjčila z bowlingového internetu, já tam nebyla a kdo by to fotil, že?
Na bowlingovém webu byl nadpis – PŘEKVAPENÍ VE ZLIČÍNĚ! Hrál se tam totiž 10. turnaj Roto Grip Magic Bowling Cup 2013, kterého se zúčastnilo 97 hráčů a hráček.
Vítězem se stal překvapivě, ale zaslouženě můj syn, který porazil i úřadujícího mistra republiky.
Proč tolik řečí kolem jednoho vítězství? Syn hraje bowling víc pro potěšení než proto, že by vyhrával, lepší je vnuk Luky, o které jsem už víckrát psala. Syn vyhrál pouze takové menší turnaje, nebo tam byl „na bedně“, ale takový pořádný, velký, tam se zatím nechytal. Vnuk skončil až na 11. místě a vítězsvtí svého otce komentoval slovy: OMYL ROKU.
Jasný, ne vždy se vede všem stejně, ale toto vítězství bylo nečekané, ale opravdu zasloužené! To bylo radosti! Dnes mi přišel aspoň cestou kolem na nákup, ukázat svůj krásný pohár. Snacha říkala, že se mu prý klepaly ruce, tak byl překvapený, že se bála, aby ho prý nekleplo. Usmívající se
Tak, milý synu, ještě jednou velká gratulace a doufejme, že to ještě někdy dokážeš!