MISTŘI ČR V BOWLINGU V KATEGORII JUNIORŮ

Česká bowlingová asociace sdružuje a eviduje všechny amatérské hráče bowlingu, bez rozdílu výkonnosti a věku a pořádá každoročně Mistrovství ČR. Tato instituce je také jedinou, která může v ČR udělit titul Mistra ČR.
A takoví 4 junioři – zapálení hráči bowlingu dali dohromady družstvo a začali za svůj domovský klub BC Most bojovat v 1. juniorské lize. Kluci Lukáš (vnuk), Lukáš další, Pavel a Tomáš tedy pro tento klub vybojovali v neděli 20. 11. podzimní titul Mistr ČR v kategorii juniorů a odvezli si do Mostu zaslouženě Putovní pohár předsedy STK.
No, do Mostu později, nejdříve skončil na chvíli u mého vnuka doma, který měl tu čest jako kapitán týmu ho odvézt zatím k sobě.
Na turnaji byla kamera Jirky Borovce, který udělal reportáž do jeho BBO a rozhovor s vítěznými juniory.