Co se dělo doma, když jsem byla v nemocnici

Jako každý rok začátkem prázdnin jel syn s rodinou na bowlingový turnaj do Olomouce. Byl to velice úspěšný CZECH OPEN 2017. Celkem se k soubojům o vítězství v největším mezinárodním turnaji evropského formátu v České republice do olomouckého Bowland Bowling Center sjelo 241 hráčů ze všech koutů Evropy a všichni měli možnost vidět i jakým stylem se hraje ve Vietnamu.
V osmičce hráčů v semifinále již šlo opravdu o vše a o vyřazení rozhodovaly absolutní maličkosti. Ovšem všichni za bouřlivých ovací početné skupiny svých i nezávislých příznivců bowlingu. Velké poděkování za fantastické výkony, které tady po celý týden předváděli. Díky moc.
VELKÉ FINÁLE bylo v režiii čtveřice těch nejlepších a nejodolnějších hráčů mezinárodního seskupení hráčů z České republiky, Slovenské republiky, Švédska a Ukrajiny. Čtyři mladíci, čtyři mušketýři. Finále se vším všudy. Ovšem vyhrát mohl pouze jeden. Po celou dobu turnaje hrál jako z partesu a absolutně zaslouženě si vítězství z CZECH OPEN 2017 odváží ukrajinský borec Až do posledního hodu se sváděl i boj o 3. místo. To si nakonec do Švédska odváží hráč ze Švédska, (403 bodů). Lukáš Homola (400 bodů) bojoval až do posledního hodu, ale placka bohužel necinkla. I tak, klobouk dolů za super nedělní Lukášovo představení.
Lukáš byl tedy čtvrtý,umístil se jako první Čech.
Také my Lukymu moc gratulujeme. Vyhrál 950 euro.
Potom se rodina vrátila na otočku domů a hned v pondělí pokračovali v dovolené do Itálie, kde byl v Monaku další bowlingový turnaj s mezinárodní účastí, hlavně bylo hodně hráčů z Ameriky. Byl to také velký turnaj, kde bylo víc jak 200 hráčů toho největšího kalibru, Lukáš zde sbíral hlavně zkušenosti a nakonec se umístil na krásném 50. místě.
Ve volném čase se všichni mohli vykoupat v moři, což já bych rozhodně brala všemi deseti.
A to je první část toho, co se dělo po dobu mé nepřítomnosti zde, tedy s rodinou