Občasník

Ještě se musím vrátit o týden zpět, i když už jsem o soutěži v psaní na klávesnici našeho Toma psala, tak jsem získala pár krásných fotek a tak mi to nedá. Proto aspoň dodatek v obrázcích.

Všichni soutěžící, co kraj to jeden soutěžící. Náš Tom vyfasoval soupravu, kterou měli i sportovci, ale koukám, že je tam sám.
Předání diplomu
S medailí na krku.
A tady s maminkou, mou dcerou, která tam byla s ním místo trenéra.
O koncertě v kostele ve středu 17. 6. jsem už psala samostatný článek, nebojte se, nevracím se, jen komentuji.
V sobotu 20. 6. byl opět na bowlingovém turnaji můj další vnuk Luky. Hrál se v Praze MAGIC a Luky skončil na krásném 3. místě. Krásné bylo, i když trošku pokažené tím, že ho předběhly dvě ženy. Měly prý dost velký handicap. Tedy dost bodů navíc.
V neděli jel Lukáš zase pro změnu hrát do Ústí. Tam byl 10. Turnaj OPEL BOWLING CUP a nakonec se losovalo auto. Z těch, kteří se zúčastnili tuším minimálně 8 turnajů. Naši to zjistili pozdě, tak v losování nebyl. Byl tam po čtvrté a pokaždé byl první. Tak to také komentoval moderátor.
V pondělí 22. 6. pro změnu zase soutěžil Tom. Konala se soutěž o Pohár ředitele školy v psaní na klávesnici. Pro Toma nic těžkého, to už všichni víme, tak určitě tušíte, jak to dopadlo. Uhodli jste. Zase vyhrál. Soutěžilo 18 studentů a organizátoři to pojali současně jako besedu, Tom měl vyprávět o průběhu Olympijských her mládeže v Plzni.
Tak samé dobré zprávy mám od těch mých vnuků. Ještě dodávám, že oba naši vysokoškoláci, tedy Terezka i Lukáš zdárně ukončili semestr.