Kluci jedou

Už si možná někteří řeknete, že stále otravuji s těmi mými kluky, tedy synem a vnukem, hlavně s jejich výsledky v bowlingu, ale nedá mi to se k tomu zase vrátit.
Luky po příjezdu z ciziny zase začal hrát na turnajích zde. Hned na tom prvním, kde se zúčastnil, se umístil na 1. místě, což bylo skvělé a také mu to vyneslo nějaké korunky, ze kterých si na tom zahraničním bowlingu dost odčerpal. A stejně si myslím, že mu to jde nejlíp doma. Ale zkusit se má všechno, ne?
Luky drží i šek, samí vousatí starší pánové a jak on mezi nimi svítí, co?
Tak toto se konalo 23. srpna v Praze a za týden tam frčeli mí chlapi znovu do Prahy na jiný turnaj. Tentokrát mlaďoši vypadli hned ze začátku, myslím všechny, kteří byli reprezentovat v cizině a do finále se dostal můj syn. První cena byl placený zájezd na reprezentaci do Polska, druhá a třetí byla finanční odměna. Syn do Polska nechtěl, raději si říkal, že by bral 2. nebo 3. místo. A jak do dopadlo. Výborně!
Takhle se rozběhl
a získal krásné 2. místo a k němu místo poháru tuto krásnou cenu a k tomu ještě 1000 Kč.
To bylo radosti! Včera se s ní přišel pochlubit, tak jsem si ji vyfotila. Sešli se tady s dcerou a samozřejmě snachou a všichni jsme se pobavili, když vyprávěli, jak si utahovali z našeho mistra – tedy vnuka. Ale smích je zdravý, syn byl spokojený a my šťastni, že jsme si mohli zase hezky u kafíčka a koláčů popovídat.